Spotkanie Borussia M'gladbach vs Hertha BSC Berlin, wynik końcowy 2-1

Dnia 27/06/2020 na obiekcie sportowym BORUSSIA-PARK (Mönchengladbach) odbył się mecz Bundesliga. Zmierzyły się ze sobą Borussia M'gladbach oraz Hertha BSC Berlin.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Borussia M'gladbach a Hertha BSC Berlin wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali:

J. Hofmann W 7 minucie (asysta dla B. Embolo) na 1-0

B. Embolo W 78 minucie (asysta dla J. Hofmann) Na 2-0

V. Ibišević W 90+1 minucie (asysta dla J. Ngankam) Na 2-1

Nikt nie dostał czerwonej kartki

Kartki żółte otrzymali: C. Kramer P. Skjelbred 50', oraz N. Stark 52'

Sędzią głównym tego spotkania był D. Aytekin. Do pomocy miał C. Dietz, E. Beitinger, N. Winter. W kolejnym spotkaniu drużyna Borussia M'gladbach zmierzy się już z SC Verl 1924 dnia 08/12/2020 a Hertha BSC Berlin zmierzy się z Viktoria Köln dnia 08/14/2020.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Bundesliga. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi raz za razem zaserwowały kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy wyśmienite asysty oraz gole, ostre sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Borussia M'gladbach oraz Hertha BSC Berlin oraz ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak BORUSSIA-PARK (Mönchengladbach).

Mecz Borussia M'gladbach - Hertha BSC Berlin zakończony wynikiem 2-1


Print