Dnia 27/06/2020 miał miejsce mecz pomiędzy VfL Wolfsburg i Bayern Monachium zakończony wynikiem 0-4

Dnia 27/06/2020 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA (Wolfsburg) odbył się interesujący mecz Bundesliga pomiędzy VfL Wolfsburg a Bayern Monachium.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy VfL Wolfsburg a Bayern Monachium wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

Gole strzelali:

K. Coman W 4 minucie (asysta dla T. Müller) na 0-1

M. Cuisance W 37 minucie (asysta dla K. Coman) na 0-2

R. Lewandowski W 72 minucie (personal gol) na 0-3

T. Müller W 79 minucie (personal gol) na 0-4

Kartki czerwone otrzymali: J. Guilavogui 71'

Kartki żółte otrzymali:J. Guilavogui 66' i 71' oraz W. Weghorst 15'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Ittrich. Asystowało mu trzech sędziów: N. Grudzinski, S. Thielert, L. Koslowski. W następnym spotkaniu VfL Wolfsburg zmierzy się już z FC Shakhtar Donieck dnia 08/5/2020 natomiast Bayern Monachium zmierzy się z Bayer Leverkusen dnia 07/4/2020.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Bundesliga. Liczące się piłkarskie drużyny nieustannie serwują pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Nieustannie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskie ligi Bundesliga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. VfL Wolfsburg oraz Bayern Monachium jak ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA (Wolfsburg).

Dnia 27/06/2020 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA (Wolfsburg) odbyło się spotkanie VfL Wolfsburg kontra Bayern Monachium: 0-4


Print